Türkiyenin Her Yerinden : 0850 500 15 51 Email: info@avicenna.com.tr

Avicenna | ProViteC Şurup

Tüm Seçkin Eczanelerde
 • İçeriği:

  Kullanmadan Önce Şişeyi Mutlaka Çalkalayınız.
   
  Kullanımı:
  Sabah-öğle-akşam yemeklerden önce birer kaşık alınması tavsiye edilir.
   
  Bilgi:
  İçeriği: Bal, Nar Konsantresi, Propolis Ekstraktı, Dut Pekmezi, Ekinezya Ekstraktı, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı, Arı Sütü, Vitamin C, Çinko Elementel, Potasyum Sorbat, Siyah Havuç Konsantresi (renklendirici), Mentol (aroma)

  Propolis işçi bal arılarının ağaç ve çalılarının yaprak tomurcuğu, gövde yaraları gibi büyüyerek yenilenen kısımlarından topladıkları sarı, yeşil ve kahverengi maddedir. Arılar propolisi arka bacaklarında bulunan polen sepetlerinde koloniye getirirler. Kovanda balmumu ile karıştırarak, larva yuvalarının cilalanması ve sterilize edilmesi amacıyla kullanırlar. İçerisinde kaynağına bağlı olmak üzere 180 farklı bileşik tanımlanmıştır. Propolis içerisindeki en önemli bileşikler flavanoid grubu, çeşitli fenolik ve aromatiklerdir.

  Ekinezya (Echinacea purpurea), Asteracea familyasından olan kuru toprak ve ovalar ile seyrek ormanlık arazilerde doğal olarak yetişen çok yıllık bir bitkidir. Ekinezya kullanımı Amerika’dan da bütün dünyada yayılmıştır. Yapılan araştırmalarda ekinezya içerisinde echinacoside etken maddelesi tespit edilmiştir. Bitki bu maddelere ek olarak bakır ve demir mineralleri ile tanenler, protein ve yağ asitleri ve A,C ve E vitaminlerini içermektedir.

  Onay Numarası :002431-28.03.2017
   
  Ürün Formu:
  150 ml
   

  • "Açıktır ki, önce var olmayıp sonra var olan her şey, kendinden başka bir şeyle belirlenir."İbn-i Sina
  • "Aletlerin en faydalısı kalemdir. Bir şişe mürekkep bir külçe altından hayırlydır."İbn-i Sina